Úvodní strana

AKTUÁLNÍ INFO – COVID 19

Vážení obchodní partneři,

v zájmu ochrany zdraví Vás i našich zaměstnanců Vám doporučujeme místo osobní návštěvy poboček firmy REPAROSERVIS spol. s r.o. využít prioritně bezkontaktní komunikaci - tedy email či telefon. Použijte prosím obvyklé emailové a telefonické údaje Vašich kontaktních osob ve firmě REPAROSERVIS spol. s r.o. (obchodní zástupci, technická podpora, servis).

V nevyhnutelných případech (např. servis) si nejprve, prosím, domluvte osobní návštěvu a další postup telefonicky či emailem. Tento mimořádný režim platí po dobu 14 dní. O případných změnách Vás budeme informovat. Pomozme zpomalit šíření koronaviru zodpovědným přístupem v souladu s doporučením krizového štábu České republiky.

Děkujeme za pochopení a spolupráci

Tým Reparoservis


SERVIS A DODÁVKY NÁHRADNÍCH DÍLŮ NEJSOU OMEZENY !!!

Protože v současné době ve spojitosti s opatřeními vlády kvůli koronavirové nákaze není možné ubytovat servisní techniky v místě oprav, bude zákazník hradit cestovní výdaje servisních techniků na místo oprav a zpět. A to až do zrušení zákazu prodeje ubytovacích služeb.

Děkujeme za pochopení.


VELETRH SILVA REGINA BUDE ODLOŽEN NA ROK 2021

Veletrhy Techagro a Silva Regina se v letošním jarním termínu od 31. 3. do 4. 4. neuskuteční. Veletrhy Brno, a.s. se na tom dnes dohodly s vystavujícími společnostmi.

Děkujeme za pochopení


VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

REPAROSERVIS spol. s r.o., prodej a servis lesní techniky s více než 20ti letou tradicí, hledá pro další rozvoj svých aktivit pracovníka na pozici:

 • Obchodní zástupce pro prodej lesní techniky
 • Referent skladu náhradních dílů - středisko Kaplice
 • Servisní technik/mechanik - středisko Kaplice
 • Referent skladu náhradních dílů - středisko Praha

Více informací naleznete v sekci "KARIÉRA".


NOVÁ SÁZECÍ HLAVICE BRACKE P12.A V NAŠÍ NABÍDCE

Hlavice Bracke P12.a je určena pro sušší oblasti, kde se vysazují sazenice po odhrnutí svrchní vrstvy humusu do mírné prohlubně. Tento způsob zajistí více vláhy pro sazenici a zároveň i vyšší šanci přežití.

Sázecí hlavice BRACKE P12

P12.a je vybavena novým a zároveň větším, sadbovým karuselem. Starý karusel mohl zasadit 62, 72 nebo 88 sazenic, nový může zasadit až 196 sazenic n a jedno naplnění, což má za následek významný nárůst produkce.

K dispozici jsou integrované systémy pro zavlažování a hnojení jako volitelné vybavení pro Bracke P12. Zavlažování lze dosáhnout buď vodním gelem nebo vodou skrz sázecí trubici. Hnojení je provedeno pomocí granulovaného hnojiva přes dvě trubice umístěné na každé straně trubice na výsadbu.

Bracke P12.a vytváří pří výsadbě díru ve spodní části. Tento prostor vytváří speciálně navržená jehla. Sazenice je umístěna do díry, a pokud je P12.a dodatečně vybavena syst émem pro hnojení, uv olňuje se granulované hnojivo současně dvěma samostatnými trubkami. Během výsadby je zavlažování dosaženo buď použitím vodního gelu nebo vodou podávanou kolem sazenice.

Pro dosažení lepšího podkladu výsadby může být půda uvolněna pomocí rypadla, které odkryje zeminu. Všechny funkce jsou ovládány z kabiny řidiče pomocí počítače. Operátor dostává takové informace jako režim sázení, počet zasazených sazenic, spotřeba vody atd. přes displej v kabině. Hloubka výsadby, zhutnění a další proměnné jsou snadno nastavitelné přes displej. Řídicí systém ukládá provozní data jako například: počet vysazených sazenic, pracovní doba a produkci za hodinu. Displej také obsahuje diagnostické nástroje, jako je seznam poruch a jejich následné odstraňování.

Informační prospekt Bracke P12.a ke stažení.


LESNICKÝ DEN V RALSKU 2019

Další ročník výstavy v Ralsku byl úspěšný. Novinkou letos byl harvestor Rotne H11 se sázecí hlavicí Bracke. Skvělé počasí a výborná atmosféra. Díky týmu Reparoservis.


NOVÉ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

REPAROSERVIS spol. s r.o., prodej a servis lesní techniky s více než 20ti letou tradicí, hledá pro další rozvoj svých aktivit pracovníka na pozici:

 • samostatný referent - administrátor náhradních dílů
 • servisní technik/mechanik
 • obchodní referent prodeje lesní techniky,
 • referent skladu náhradních dílů - středisko Kaplice
 • servisní technik/mechanik - středisko Kaplice

Podrobnější informace naleznete v sekci "Kariéra".


NOVÉ ŠTĚPKOVAČE ALBACH

Mobilní štěpkovač Diamant 2000 produkuje vysoce kvalitní štěpku, což zvyšuje efektivnost celého procesu zpracování biomasy. Stroje od německé společnosti Albach Maschinenbau se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, spolehlivostí a dlouhou životností. Mobilní štěpkovače umožňují štěpkovat těžební zbytky přímo v terénu nebo na odvozním místě.

Podrobnější informace naleznete v sekci "Mobilní štěpkovače ALBACH".

Mobilní štěpkovač ALBACH


SPECIÁLNÍ LESNÍ TRAKTORY WELTE

Každý ze strojů Welte má své silné stránky a modulární systém výroby Welte umožňuje každý stroj přizpůsobit požadavkům zákazníka. Základní rozdělení strojů je dle typu motoru a to na 4valcové a 6valcové. Podrobnější informace naleznete v sekci "Lesní traktory WELTE".

Lesní traktory WELTE


FINANCOVÁNÍ IMPULS LEASING

Impuls Leasing

Hledáte rychlé financování Vašich investičních potřeb? Plánujete pořízení lesnického stroje či technologie? Nabízíme Vám financování veškeré lesnické techniky a technologií formou leasingu nebo úvěru.


NOVÝ SIMULÁTOR ROTTNE PRO ŠKOLENÍ NA HARVESTORU

ROTTNE SIMULATOR umožňuje lepší zaškolení operátorů na harvestoru. Tento simulátor dodává operátorovi skutečný pocit, jako kdyby byl přímo uvnitř stroje. Konstruktéři se snažili sestrojit simulátor, který by nejlépe přibližíl operátorvi reálnou práci na harvestoru. Díky výborné grafice a hydraulickému pohonu simulátoru se jim to povedlo. Simulátor je vybaven pokročilou technologií pro ztvárnění pohybu harvestoru, což vede ke zvyšování řidičských schopností operátora.

Rottne simulátor Rottne simulátor

ROTTNE SIMULATOR je vybaven všemi řídicími a měřicími prvky. Ovládání simulátoru lze individuálně nastavit. Všechny tyto prvky jsou stejné jako v reálném harvestoru. Virtuální prostředí zahrnuje oblast 300 x 300 m s různým typem terénu a lesních cest. Tato oblast obsahuje různé typy porostu od probírkového až po mýtní.

Technické údaje simulátoru ROTTNE:

 • řídicí systém ROTTNE D5
 • měřicí systém ROTTNE Forester
 • 15" dotyková obrazovka
 • sedačka BeGe s ovládacími prvky a joysticky
 • hardware simulátoru
  • Processor Intel 6 / 15 MB / 3,5 GHz
  • Grafika MSI GTX 970 4G GDDRS 256 bits
  • Hard disk SSD 256 GB a HDD SATA III 1000 GB
  • Obrazovka 55" HD

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 18.03.2020 | www.lesni-technika.cz