Úvodní strana » Kariéra

VOLNÉ POZICE VE SPOLEČNOSTI

REPAROSERVIS spol. s r.o., výhradní zástupce švédského výrobce harvestorových technologií ROTTNE, hledá pro další rozvoj svých aktivit pracovníky na pozici:

Servisní technik

Co vás čeká

  • samostatné provádění oprav lesních strojů, harvestorů a vývážecích traktorů v terénu
  • technická podpora a školení obsluhy harvestorových technologií (HT) - po zapracování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání technického zaměření
  • uživatelská znalost PC
  • schopnost pracovat samostatně
  • ochota cestovat a pracovat v terénu
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • zkušenosti s HT výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek
  • perspektivu dalšího profesního rozvoje
  • odborné školení
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • systém výkonových bonsů ke mzdě po uplynutí zkušební lhůty
  • služební automobil

Průvodní dopisy společně se životopisy zasílejte na Baresova@lesni-technika.cz

Samostatný referent v oddělení náhradních dílů

Pracovní náplň:

  • kompletní administrace zakázek v informačním systému VISION
  • vyřizování objednávek, příjemek, výdejek, fakturace náhradních dílů
  • komunikace se zákazníky – poskytnutí technického poradenství
  • komunikace s dodavateli a přepravci zboží
  • příjem a výdej zboží, včetně balení a expedice
  • vyřizování reklamací náhradních dílů
  • podpora prodeje náhradních dílů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalost angličtiny pro ústní i písemnou komunikaci
  • znalost problematiky skladového hospodářství
  • komunikační dovednosti, odpovědnost, pečlivost a spolehlivost
  • uživatelská znalost PC a řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek – HPP na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • výkonnostní bonusy po zapracování
  • příspěvky na stravování
  • dlouhodobé zaměstnání

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 22.09.2017 | www.lesni-technika.cz