Úvodní strana » Nabídka příslušenství » Kolopásy

PROTISKLUZOVÉ KOLOPÁSY CLARK


Kolopásy CLARK jsou vyrobeny z borové oceli, která vyniká vysokou tvrdostí a odolností proti opotřebení. Široká nabídka zahrnuje kolopásy pro různé terény a stroje všech velikostí. Každý set kolopásů je vyroben pro použití na daný typ lesní pneumatiky značky Nokian nebo Trelleborg tak, aby byla zajištěn maximální kompatibilita pneumatiky a kolopásu.

Kolopásy Flotation FL15 / FL16

Univerzální kolopásy „Flotation lite“ zvyšují trakci a průchodnost stroje ve všech typech terénu. Tyto kolopásy se nabízejí ve dvou typech dle síly plátu: FL15 (15mm) a FL16 (16mm).

  FL15

Kolopásy TERRAlite TL85 / TL95

Univerzální kolopás určeny do všech typů terénů. Výhodou tohoto kolopásu je univerzálnost a zvýšení záběru kol v těžkém terénu.

  TL85

     

Kolopás SuperGrip Single

Kolopás SuperGrip Single lze aplikovat jako alternativu záběrového řetězu pro šestikolový podvozek harvestoru nebo vyvážecího traktoru.

  SuperGrip

Kolopásy Grouzer GL84

Kolopásy „Grouzerlite“ zajišťují bezpečnou jízdu v kopcovitém terénu.

  GL84

Kolopásy Terra-X Combi

Kolopás určený pro velké stroje, který zvyšuje nejen průchodnost stroje terénem, ale i trakci a stoupavé vlastnosti stroje. Širší mezera mezi pláty zajišťuje samočistící schopnost kolopásu.

  Terra-X Combi

Kolopásy Terra-X TXL150

Kolopásy určené do probírek nebo mokrého terénu. Díky širokým plátům rozloží váhu stroje na větší plochu a snižují tak tlak na půdu.

  Terra-X TXL150

Kolopásy Rocky RL50

Kolopásy pro velké stroje do strmého a kamenitého terénu.
  RL50

 


© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Poslední aktualizace: 14.01.2015 | www.lesni-technika.cz