Úvodní strana » Nabídka příslušenství » Oleje a filtry

OLEJE A FILTRY


Olejové filtry John Deere

Osvědčená kvalita originální dílů John Deere

Osvědčená kvalita originální dílů John Deere.Ne všechny filtry mají stejné vlastnosti a parametry. Originální filtry John Deere splňují specifické požadavky kladené na filtry do lesních strojů. Všimněte si rozdílů mezi běžnými filtry a originálními filtry John Deere:

  • Originální filtr s těsnícím kroužkem a obtokovým ventilem zajistí prvotřídní filtraci.
  • Originální filtry John Deere jsou opatřeny pružinou s požadovanými vlastnostmi.
  • Kvalitní filtrační papír filtrů John Deere vyniká vysokou hustotou, díky které je nulová i světelná propustnost.
  • Filtry John Deere jsou z vysoce kvalitního materiálu.. Papír je lisován o 150 % větším tlakem. To zajišťuje silné zvrásnění povrchu a tím i rovnoměrnou filtraci.
  Oregon

Olejový program Q8

Q8

Hydraulické oleje Q8 Oil

Vysoká kvalita produktů Q8 Oils je založena na vlstním jedinečném kuvajtském základovém oleji. Tento olej se vyznačuje světlou barvou, čistotou a mimořádně stabilní kvalitou. Hydraulický oleje Q8 Holbein NWG 46 na bázi syntetických esterů. Je určený obzvláště pro stroje ve stavebnictví a lesnictví a všechny hydrostatické systémy, u kterých je požadována rychlá biologická rozložitelnost hydraulického oleje.

Motorové oleje Q8 Oils

V naší nabídce naleznete kvalitní motorové oleje. Motorový olej Q8 T 800 10W-40 je částečně syntetický lehkoběžný motorový olej pro smíšený vozový park s naftovými a benzínovými motory. Určený pro prodloužené intervaly výměny oleje (SHPD) a velmi vysoké zatížení, pro motory EURO 3 a EURO 4. Vhodný i pro stavební stroje.

Univerzální traktorové oleje

Q8 Oils Traktorový olej Q8T 1000 D 10W-30 je multifunkční traktorový olej (STOU) vysoké kvality pro motory, převodovky, hydraulické systémy a mokré brzdy a spojky zemědělských, lesních a stavebních strojů.

 


© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Poslední aktualizace: 14.01.2015 | www.lesni-technika.cz