Úvodní strana » Nabídka lesních strojů » Harvestory ROTTNE » ROTTNE H11C 6WD

HARVESTOR ROTTNE H11C 6WD


Popis stroje   Prospekt ke stažení   Technická data   Kácecí hlavice

Efektivní harvestor pro probírky a mýtní těžbu

Nový harvestor ROTTNE H11C v 6-ti kolovém provedení disponuje kloubovým řízením a je určen pro těžbu dřeva v probírkovém nebo mýtním porostu. Výkonný motor, hydrostatická převodovka a rám s kloubem dávají ROTTNE H11C výbornou průchodnost terénem. Harvestorová kabina nabízí operátorovi jak skvělý výhled, tak i obrovské pohodlí. To je dále zvýšeno, pokud je harvestor vybaven naklápěcí a otočnou kabinou s vestavěným systémem odpružení COMFORT LINE.

Přednosti harvetoru ROTTNE H11C 6WD

  • Nová hydraulická ruka RC185 je speciálně vyvinuta a vyrobena přímo na míru ROTTNE H11C. Tato paralelní hydraulická ruka disponuje velmi silnou sklopnou základnou a vysokým zdvihovým momentem. Hydraulická ruka je dodávána ve dvou verzích v závislosti na velikosti hlavice. Standardní verze je vybavena výsuvným teleskopem s dosahem 10,3 metrů, druhá verze disponuje dvojitým výsuvným teleskopem s dosahem až 11,3 metrů.
  • Prostorná kabina, navržena v moderním designu s velkými okny pro výborný výhled ze stroje, dává operátorovi pocit, že sedí přímo ve středu veškerého dění.
  • Snadná obslužnost je důležitým faktorem při vývoji všech strojů ROTTNE.

... odkaz na stránky výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

 

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 27.01.2017 | www.lesni-technika.cz