Úvodní strana » Nabídka lesních strojů » Harvestory ROTTNE » ROTTNE H11D 8WD

HARVESTOR ROTTNE H11D 8WD


Popis stroje   Prospekt ke stažení   Technická data   Kácecí hlavice

Efektivní harvestor pro probírky a mýtní těžbu

Harvestor ROTTNE H11D v šestikolovém nebo osmikolovém provedení má středové kloubové řízení a je vhodný jak pro probírky, tak pro mýtní těžbu. Vysoce výkonný motor, hydrostatická transmise se středovým kloubem řízení umožňuje stroji Rottne H11D přizpůsobit se členitosti terénu. Kabina harvestoru poskytuje operátorovi komfort a má výborné rozmístění ovládacích prvků. Kabina s nivelací a zabudovaným odpružením Comfort Line je otočná v rozmezí ± 90 stupňů a automaticky sleduje pohyby hydraulické ruky, ale může být také ovládána manuálně joystickem.

Přednosti harvetoru ROTTNE H11D 8WD

  • Mimořádné vlastnosti řízení - harvestor ROTTNE H11D se středovým kloubovým řízením pracuje plynule a je vynikající ve svažitém a členitém terénu. Třístupňová hydrostatická transmise disponuje velkou tažnou silou a mimořádně dobrými vlastnostmi řízení. Pomocí funkce zvedání obou boogie náprav u provedení stroje 8WD je možno docílit velmi malého poloměru zatáčení.
  • Hydraulický jeřáb RC185 je speciálně uzpůsoben a vyvinut pro řadu ROTTNE H11D. RC185 je paralelní hydraulický jeřáb disponující velmi silnou silnou otočí s funkcí jejího naklápění a velmi vysokým točivým momentem. Ramena hydraulického jeřábu existují ve dvou variantách v závislosti na velikosti hlavic. Ve standardním provedení s jednoduchým teleskopem je dosah 10,3 metru a s menšími hlavicemi a dvojitým teleskopem je dosah až 11,3 metru.
  • Prostorná kabina, navržena v moderním designu s velkými okny pro výborný výhled ze stroje, dává operátorovi pocit, že sedí přímo ve středu veškerého dění.
  • Funkce zvedání náprav činí harvestor flexibilnějším - například v úzkém prostoru a při překonávání terénních nerovností a překážek. Při přejezdu je možnost zabránit poškození cest zvednutím kol s nasazenými řetězy.

... odkaz na stránky výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

 

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 02.05.2018 | www.lesni-technika.cz