Úvodní strana » Nabídka lesních strojů » Vyvážecí traktory ROTTNE » ROTTNE F10D

VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE F10D


Popis stroje   Prospekt ke stažení   Technická data    

Vyvážecí traktor ideální pro práci v probírkových porostech nebo pro lehkou mýtní těžbu

Vyvážecí traktor ROTTNE F10D je navržen tak, aby splnil veškeré nároky kladené na vyvážecí traktor do probírkového porostu. Tento stroj lze jednoduše charakterizovat následujícími vlastnostmi: stabilita, flexibilita a výborná průchodnost terénem. ROTTNE F10D disponuje prostornou kabinou s velkými okny, které poskytují operátorovi fantastický rozhled do všech stran. Řídicí a kontrolní systém ROTTNE D5 nabízí možnost individuálního nastavení pro dosažení optimálního výkonu. Kabina stroje je vyváženou kombinací pohodlí a funkčnosti a zaručuje operátorovi výborné pracovní podmínky. Na přání zákazníka může být kabina ROTTNE F10D vybavena systémem COMFORT LINE s odpružením, což zaručí operátorovi hladkou jízdu terénem bez otřesů.

Přednosti vyvážecího traktoru ROTTNE F10D

  • Nově vyvinutá kabina charakterizována moderním designem, kde operátor sedí opravdu ve středu dění. Velká okna a nízko posazený nástrojový panel poskytuje ničím nerušený výhled na nejblížší okolí a výhled nahoru. Výška kabiny umožňuje stání dospělé osoby, je prostorná a dobře zvukově odizolovaná. Kabina je vybavena velkým počtem úložných prostorů stejně jako přihrádkou pro ohřev jídla. Na přání je možné vybavit vyvážecí soupravu systémem COMFORT LINE.
  • Stroj má robustní konstrukci a výkonné kloubové řízení s dobrým posilovačem řízení. ROTTNE F10D je vybaven výkonnou hyraulickou rukou RK 85 s vysokým otočným momentem. Sloup hydraulické ruky obsahuje válečková ložiska, která snižují ztráty třením při zatížení. Hydraulická ruka ROTTNE F10D je standardně vybavena teleskopem s délkou 2,1 m a celkovým dosahem 7,5 m. V případě použití dvojitého teleskopu dosáhne hydraulická ruka až do vzdálenosti 9,3 m.
  • Ekologické motory John Deere POWER TECH PLUS.
  • Jedním z hlavních cílů, jehož dosažení si dalo vývojové oddělení v ROTTNE za úkol, je snadná údržba a servis strojů. Prostoje stroje jsou pro jejich majitele velmi nákladné a rychlá dostupnost servisu může výrazně redukovat čas potřebný na údržbu, opravy a čištění

... odkaz na stránky výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

 

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 11.05.2018 | www.lesni-technika.cz