Úvodní strana » Nabídka lesních strojů » Vyvážecí traktory ROTTNE » ROTTNE F13D

VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE F13D


Popis stroje   Prospekt ke stažení   Technická data    

Vysoce výkonný všestranný vyvážecí traktor pro probírky a mýtní těžbu

ROTTNE F13D má 8kolový podvozek a nosnost celých 13 tun. Díky hydraulicky ovládané mříži a přední klanici je tento stroj flexibilní v přibližování sortimentů s různou délkou. Hlavní předností tohoto stroje je nákladní přívěs se zadní natáčecí nápravou, která zvyšuje úhel natáčení přívěsu oproti jiným strojům ze 43° na 54°. Velký úhel natáčení a malý poloměr zatáčení zaručuje, že stroj je velmi poddajný.

Univerzálnost ROTTNE F13D zvyšuje pracovní nasazení tohoto stroje, protože robustní konstrukce a výkon stroje umožňuje nasazení ROTTNE F13D v porostech mýtní těžby, naopak unikátní systém natáčení zadního přívěsu dovoluje nasadit tento stroj i do mladého probírkového porostu. Ergonomicky navržená kabina je stejná jako u všech vyvážecích traktorů ROTTNE a poskytuje operátorovi maximální pracovní prostor a komfort. Velký výběr nadstandardního vybavení dostupného pro ROTTNE F13D umožňuje přizpůsobit vyvážecí traktor různým typům pracovního nasazení.

Přednosti vyvážecího traktoru ROTTNE F13D

  • Díky přívěsu s natáčecí nápravou vzrostl úhel zatáčení stroje ze 43° na 54°, což činí z tohoto stroje střední velikosti všestranný vyvážecí traktor s velkou kapacitou do probírkových i mýtních porostů. Zvýšení úhlu natáčení vede ke snížení vnitřního poloměru zatáčení o cca 1 m.
  • Nově vyvinutá kabina charakterizována moderním designem, kde operátor sedí opravdu ve středu dění. Velká okna a nízko posazený nástrojový panel poskytuje ničím nerušený výhled na nejblížší okolí a výhled nahoru. Výška kabiny umožňuje stání dospělé osoby, je prostorná a dobře zvukově odizolovaná. Kabina je vybavena velkým počtem úložných prostorů stejně jako přihrádkou pro ohřev jídla.
  • Na přání je možné vybavit vyvážecí soupravu systémem COMFORT LINE. Tento unikátní systém odpružení redukuje nárazy a otřesy a činí jízdu v terénu výrazně plynulejší.
  • ROTTNE D5 - ŘÍDICÍ A KONTROLNÍ SYSTÉM - komunikace mezi vyvážecím traktorem, harvestorem a klientem má stále rostoucí význam pro produktivní a smysluplnou práci v lese. Informace o denní produkci a pozici kulatiny se brzy stane běžnou součástí operátorova pracovního dne. Počítač vyvážecího traktoru, navigace GPS a zařízení GeoInfo jsou možností, která zjednodušuje podávání zpráv a poskytuje přesné sledování. Počítač zahrnuje i barevný monitor s dotykovým displejem.
  • Ekologické motory John Deere POWER TECH PLUS.
  • Jedním z hlavních cílů, jehož dosažení si dalo vývojové oddělení v ROTTNE za úkol, je snadná údržba a servis strojů. Prostoje stroje jsou pro jejich majitele velmi nákladné a rychlá dostupnost servisu může výrazně redukovat čas potřebný na údržbu, opravy a čištění

... odkaz na stránky výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

 

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 11.05.2018 | www.lesni-technika.cz