Úvodní strana » Nabídka lesních strojů » Vyvážecí traktory ROTTNE » ROTTNE F15D

VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE F15D


Popis stroje   Prospekt ke stažení   Technická data    

Pětihvězdičková technologie, pohodlí a funkčnost

Vyvážecí traktor ROTTNE F15D je vhodný pro nasazení do prorostu pozdní probírky nebo mýtní těžby, což vytváří podmínky pro optimální rentabilitu tohoto stroje. Silný motor s nízkou spotřebou splňuje současné přísnější emisní normy Euro 4 (FT4) . Ventilátor chladicího systému je poháněn samostatným hydraulickým motorem - tím je teplota systému regulována nezávisle na výkonu motoru. Větrák v pravidelných intervalech automaticky přepne na zpětný chod, aby došlo k profouknutí chladiče. Pohodlná kabina se systémem COMFORT LINE poskytuje operátorovi komfortní pracovní podmínky.

Přednosti vyvážecího traktoru ROTTNE F15D

  • Vyvážecí traktor ROTTNE F15D nahrazuje velice oblíbený vyvážecí traktor ROTTNE SOLID 14 a disponuje stejnou nosností 14 tun. Oproti svému předchůdci však má nový motor s vyšším výkonem a novou generaci hydrostatických prvků, které stroji zvyšují tažnou sílu a jízdní vlastnosti při větším nákladu.
  • Nově vyvinutá kabina charakterizována moderním designem, kde operátor sedí opravdu ve středu dění. Velká okna a nízko posazený nástrojový panel poskytuje ničím nerušený výhled na nejblížší okolí a výhled nahoru. Výška kabiny umožňuje stání dospělé osoby, je prostorná a dobře zvukově odizolovaná. Kabina je vybavena velkým počtem úložných prostorů stejně jako přihrádkou pro ohřev jídla.
  • Na přání je možné vybavit vyvážecí soupravu systémem COMFORT LINE. Tento unikátní systém odpružení redukuje nárazy a otřesy a činí jízdu v terénu výrazně plynulejší.
  • ROTTNE D5 - ŘÍDICÍ A KONTROLNÍ SYSTÉM - komunikace mezi vyvážecím traktorem, harvestorem a klientem má stále rostoucí význam pro produktivní a smysluplnou práci v lese. Informace o denní produkci a pozici kulatiny se brzy stane běžnou součástí operátorova pracovního dne. Počítač vyvážecího traktoru, navigace GPS a zařízení GeoInfo jsou možností, která zjednodušuje podávání zpráv a poskytuje přesné sledování. Počítač zahrnuje i barevný monitor s dotykovým displejem.
  • Ekologické motory John Deere POWER TECH PLUS.
  • Jedním z hlavních cílů, jehož dosažení si dalo vývojové oddělení v ROTTNE za úkol, je snadná údržba a servis strojů. Prostoje stroje jsou pro jejich majitele velmi nákladné a rychlá dostupnost servisu může výrazně redukovat čas potřebný na údržbu, opravy a čištění

... odkaz na stránky výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

 

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 11.05.2018 | www.lesni-technika.cz