Úvodní strana » Nabídka lesních strojů » Vyvážecí traktory ROTTNE » ROTTNE F20D

VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE F20D


Popis stroje   Prospekt ke stažení   Technická data    

Vyvážecí traktor robustní konstrukce pro transport dříví na dlouhé vzdálenosti

ROTTNE F20D je velký vyvážecí traktor s nosností 20 000 kg určený pro přepravu dřeva na dlouhé vzdálenosti. Vyvážený podvozek s velkými širokými koli poskytuje vynikající nosnost a hladký chod stroje. ROTTNE F20D má k dispozici nastavitelný prostor pro náklad - Wide Load a Wide Load XL. Varianta Wide Load přináší nastavitelnou šířku ložné plochy pomocí mechanicky nastavitelných klanic a hydraulicky nastavitelné čelo. Varianta Wide Load XL navíc hydraulicky nastavitelnou výšku sloupků klanic.

Přednosti vyvážecího traktoru ROTTNE F20D

  • Nově vyvinutá kabina charakterizována moderním designem, kde operátor sedí opravdu ve středu dění. Velká okna a nízko posazený nástrojový panel poskytuje ničím nerušený výhled na nejblížší okolí a výhled nahoru. Výška kabiny umožňuje stání dospělé osoby, je prostorná a dobře zvukově odizolovaná. Kabina je vybavena velkým počtem úložných prostorů stejně jako přihrádkou pro ohřev jídla.
  • Na přání je možné vybavit vyvážecí soupravu systémem COMFORT LINE. Tento unikátní systém odpružení redukuje nárazy a otřesy a činí jízdu v terénu výrazně plynulejší.
  • ROTTNE D5 - ŘÍDICÍ A KONTROLNÍ SYSTÉM - komunikace mezi vyvážecím traktorem, harvestorem a klientem má stále rostoucí význam pro produktivní a smysluplnou práci v lese. Informace o denní produkci a pozici kulatiny se brzy stane běžnou součástí operátorova pracovního dne. Počítač vyvážecího traktoru, navigace GPS a zařízení GeoInfo jsou možností, která zjednodušuje podávání zpráv a poskytuje přesné sledování. Počítač zahrnuje i barevný monitor s dotykovým displejem.
  • ROTTNE F20D může být na přání zákazníka vybaven i rozšířenou ložnou plochou – Wide Load nebo Wide Load XL. Varianta Wide Load přináší nastavitelnou šířku ložné plochy pomocí mechanicky nastavitelných klanic a hydraulicky nastavitelné čelo. Varianta Wide Load XL navíc hydraulicky nastavitelnou výšku sloupků klanic. Váha nákladu je tak optimálně rozložena do šířky, místo do výšky, což zajišťuje bezpečnou stabilitu stroje. Wide Load XL nabízí hladší, rychlejší a jednodušší ovládání během nakládky a vykládky.
  • Ekologické motory John Deere POWER TECH PLUS.
  • Jedním z hlavních cílů, jehož dosažení si dalo vývojové oddělení v ROTTNE za úkol, je snadná údržba a servis strojů. Prostoje stroje jsou pro jejich majitele velmi nákladné a rychlá dostupnost servisu může výrazně redukovat čas potřebný na údržbu, opravy a čištění

... odkaz na stránky výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

 

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Počet návštěvníků: | Poslední aktualizace: 11.05.2018 | www.lesni-technika.cz