Hledáme posilu do našeho týmu mobilních servisních techniků

Servis lesnických strojů

Do našeho týmu mobilních servisních techniků hledáme novou posilu!

Znalost německého jazyka slovem a písmem velkou výhodou!

Pracovní náplň:
• opravy lesní techniky, harvestorů, vyvážecích souprav a ostatních strojů v terénu i v dílně v Kaplici
• mobilní servis a opravy lesní techniky v terénu (celá ČR)
• školení obsluhy strojů, technická podpora
• specifikace náhradních dílů

Požadujeme:
• vzdělání technického zaměření
• manuální zručnost
• uživatelská znalost PC
• dobré komunikační schopnosti
• schopnost pracovat samostatně
• ochota pracovat v terénu – cestovat
• řidičský průkaz, min sk. „B“

Nabízíme:
• nástup možný ihned
• nadstandardní platové ohodnocení a práce na plný úvazek (HPP)
• technickou podporu
• odborné školení